Wierzymy, że …

Reklamy

3 thoughts on “Wierzymy, że …

  1. Gratulacje z okazji 40 spotkania Kościoła Ulicznego. Liczba 40 ma wielkie znaczenie w Bożej Opatrzności i wiele razy pojawia się Biblii. Zgadzam się na 100 %, Bóg jest rodzicem, my jego dziećmi bez wględu na religię, rasę, naród itd. Gdyby nie upadek człowieka nie byłoby podziału na wyznania. W Królestwie Niebieskim – nie będzie rozróżnienia na kościoły.

  2. Ważne słowa Jezusa o Dniach Ostatnich Złej Historii lub o Dniach Pierwszych Dobrej Historii (w których obecnie żyjemy), będące jednocześnie ostrzeżeniem [Mt 7, 21-24]:
    „Nie każdy, który Mi mówi: «Panie, Panie», wejdzie do królestwa niebieskiego, lecz ten, kto spełnia wolę mojego Ojca, który jest w niebie. Wielu powie Mi w owym dniu: Panie, Panie, czy nie prorokowaliśmy mocą Twego imienia i nie wyrzucaliśmy złych duchów mocą Twego imienia, i nie czyniliśmy wielu cudów mocą Twego imienia?» Wtedy im oświadczę: «Nigdy was nie znałem. Odejdźcie ode Mnie wy, którzy dopuszczacie się nieprawości».
    Każdego więc, kto tych słów moich słucha i wypełnia je, można porównać z człowiekiem roztropnym, który dom swój zbudował na skale”

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s