237 spotkanie

„Przyjdźcie do Mnie wszyscy, którzy utrudzeni i obciążeni jesteście, a Ja was pokrzepię. Weźcie moje jarzmo na siebie i uczcie się ode Mnie, bo jestem cichy i pokorny sercem, a znajdziecie ukojenie dla dusz waszych. Albowiem jarzmo moje jest słodkie, a moje brzemię lekkie»” (Mt 11,28-30).

Zależy nam na tym, aby ludzie byli szczęśliwi. Człowiekowi nieszczęśliwemu trudno być dobrym mężem, pracownikiem czy obywatelem. Wielu Polaków jest obciążonych problemami, chorobami, lękami. Chodzą smutni nieufni. Męczą się. Rozumiemy ich stan. Wiemy też co można zrobić, aby z niego wyjść. Mamy wiele świadectw ludzi, którzy wyszli z pustyni życia i wkroczyli do kwitnących ogrodów. Stało się tak, bo skorzystali z oferty Jezusa Chrystusa, który zaprosił do siebie. Jego słowa, wskazówki i obietnice działają. Jest w nich siła i moc. Dzieje się tak, bo On jest Drogą, Prawdą i Życiem. Opowiadamy o tym przez mikrofon. Wiele osób słucha naszych słów. Biorą ze stolika Biblie. Mamy nadzieję, że w zakamarkach swoich domów rozpoczynają nowe życie – życie w wolności i obfitości.

Dzisiaj jest z nami ARCI – muzyk reggae. Śpiewa i opowiada o tym jak Bóg zmienił jego życie. Dzieli się historią od pijaka i narkomana do chwili kiedy cała jego rodzina żyje dla Boga. Piękne świadectwo mocy Bożej.

Pogoda jest idealna. Dziękujemy Bogu za ten niezwykły czas pod gołym niebem w Jego ramionach.

Maciek