188 Spotkanie

188 (4)„A sercami waszymi niech rządzi pokój Chrystusowy, do którego też zostaliście wezwani w jednym ciele. Bądźcie wdzięczni!” (Kol 3,15).

– Przed Bogiem wszyscy jesteśmy równi. Nie ważny jest nasz status społeczny, ani to na jakim etapie życia obecnie się znajdujemy. Kiedy Chrystus wchodzi do naszego życia, nadaje mu wartości jakiej dotąd nie miało – mówi Wiesiek .

– eśli potrzebujecie modlitwy, podejdzie bliżej. To jest okazja, aby osobiście doświadczyć spotkania z Jezusem Chrystusem – zachęca Alicja.

– Najcenniejszą rzeczą, którą można posiąść w tym świecie jest Słowo Boże – Biblia. Nie ma nic bardziej wartościowego niż Słowo, które daje sam Bóg. Prawda i mądrość, która się w Nim znajduje wyzwala i uwalnia z trudności i opresji. W Bogu jest pełnia mocy i władzy. Dlatego warto do niego przyjść – ks. Paweł

Boże prowadzenie jest zaskakujące. Tak jest w przypadku dwóch młodych dziewczyn, które przychodzą dzisiaj pod Złotą Bramę, aby usłyszeć Boże Słowo. Pragną być bliżej Boga. Chcą Go poznawać i razem z Nim żyć. To piękny widok kiedy młodzi ludzie bez żadnego wstydu i zaczynają się wspólnie modlić na ulicy, bo takie mają pragnienie. Bóg jest dobry!

Karol

 

188 (4)188 (3)188 (5)188 (6)188 (7)188 (8)188 (9)