194 Spotkanie

SKU (17)„Nadchodzi jednak godzina, owszem już jest, kiedy to prawdziwi czciciele będą oddawać cześć Ojcu w Duchu i prawdzie, a takich to czcicieli chce mieć Ojciec. Bóg jest duchem: potrzeba więc, by czciciele Jego oddawali Mu cześć w Duchu i prawdzie». Rzekła do Niego kobieta: «Wiem, że przyjdzie Mesjasz, zwany Chrystusem. A kiedy On przyjdzie, objawi nam wszystko». Powiedział do niej Jezus: «Jestem nim Ja, który z tobą mówię»” (J 4:23-25).

– Spotykamy się poza murami budynków, by oddawać Bogu chwałę i cześć. Jesteśmy powołani do głoszenia ewangelii na ulicy, aby mogli ją usłyszeć ci, którzy jej nigdy nie doświadczyli. Zajrzyj w swoje serce i sprawdź co się w nim dzieje. Sprawdź czy nie ma w nim grzechów, które oddalają Ciebie od Boga. Boże przebaczenie jest dla każdego, kto przyzna się do popełnionych grzechów i z czystego serca ich żałuje. Na Bożą łaskę nie można sobie zasłużyć. Ona jest dawana za darmo – mówi Piotr.

Dzisiaj usługuje profesjonalny zespół z Ukrainy. Muzycy są z różnych miast, z różnych kościołów. Łączy ich wszystkich Jezus Chrystus, dla którego śpiewają i któremu oddają chwałę.

– Bez względu na to jak dobrym jesteś człowiekiem, to i tak jesteś grzesznikiem i potrzebujesz Boga, który daje życie wieczne. Wybór tego, czy otworzysz swoje serce dla Boga, należy do ciebie. Bóg jest dobry i chce byś razem z Nim spędził wieczność – mówi Rusłan.

– Dzięki Bogu mam siły, aby byś szczęśliwą żoną i mamą trójki dzieci. Po ludzku nie byłoby to możliwe, ale dla Boga nie ma nic nie możliwego. To on daje mi siłę żebym mogła w nocy wstawać do dzieci. To On daje mi siłę żebym mogła być dobrą żoną. W życiu jest taki natłok obowiązków problemów, że mogą człowieka zniszczyć. Jednak On podnosi i wzmacnia. Bóg jest dobry! – mówi z radością Ela.

Karol